זונה ראשונה על חשבוני


dwtq5dewkaa-tev

שלום קוראות שלום קוראים וכל השאר.

אני עובד באיזה מקום ויש לי מעביד שיש לו הרבה יתרונות, אבל יש לנו חילוקי דעות. לא מזמן היה לנו ויכוח לגבי ההתנהלות העיסקית הדרושה לחברה באוקראינה. מה שקרה תוך כדי הויכוח הזה הוא שהבוס הוציא איזה סכום של כסף אוקראיני, בערך מאה שקל ואמר לי משהו בסגנון "בפעם הבאה שאתה מגיע לאוקראינה, הזונה הראשונה על חשבוני".

מאז הייתי באוקראינה שלוש פעמים, לא פגשתי אף זונה, כי זה לא מה שאני עושה שם, אבל סיפרתי את המעשה הזה להרבה אוקראינים והרבה אוקראיניות ואף אחד לא הבין.

כמובן שהם ביקשו ממני להסביר את הסיפור הזה ואני אמרתי להם שהבוס שלי בסך הכל ניסה להעליב אותי.

הם עדיין לא הבינו.

לא שהם טיפשים, הם חכמים יותר ממכם, אבל הם פשוט לא קיבלו את החינוך הנכון בהקשר הזה. כאילו מה הם חושבים?

הרי כולם רוצים כסף, כולם צריכים כסף. גם הטובים וגם הרעים וגם הפושעים וגם הצדיקים. כולם רוצים.

אז אם מישהו נותן לך כסף, לא אגורה וחצי, אלא סכום, שאתה יכול לקנות איתו משהו, אוקיי? אז איך יכול להיות שהוא מעליב אותך?

הם הגיוניים האוקראינים, אחלה אנשים, אבל הם לא מבינים את העניין.

אנחנו, חיים את התנ"ך.

מה אומר התנ"ך? התנ"ך אומר שאתה יכול לעשות הכל לפי הספר, ללכת למקדש , להקריב קורבנות, אשם, שלמים, עולה.

אז כאילו נתת משהו לאלוהים, שילמת לו ועדיין, כמה שהיית בסדר, יכול לבוא הנביא ולהתחיל לכסל אותך, להגיד שאתה חולרה, לספר לך שהולכים להרוג אותך , כי אתה זבל.

הקרבת קורבנות, אז מה?

תרמת למקדש, היית ילד טוב, ועכשיו מה אלוהים עושה? שורף לך את המקדש, שהוא אמר לבנות.

התנ"ך מלמד אותך לחשוב בצורה אמיתית והאמת היא מעל כל היגיון.

טוב, זה הסיפור על הזונה הראשונה והוא סיפור מאוד תיאורטי, הדברים האלו, לא בבית ספרנו. אנחנו כל הזמן מדברים על אנרגיה מינית ואנרגיה מינית היא לא צחוק. כל הקיום רוכב עליה.

אז אנחנו לא מדברים על הזונות באוקראינה, אלא על אוקראיניות סתם.

אולי זה חדש לכם, אבל באוקראינה עושים גיורים פיראטיים. מה הכוונה? יש שם כמה רבנים שהתיישבו שם בגלל כל הקברי צדיקים. רבנים ישראלים כאלו, והם גיור לפי השולחן ערוך, שזה לא בעיה, זה לא קורס זה לא לימודים, זה לא כלום.

לוקחים אוקראינית, שואלים אותה מה שצריך, מסבירים לה ככה כמה דקות כמה דברים, מטבילים אותה בנוכחות שלושה עדים וזהו, היא יהודיה לפי ההלכה. זה מה שאומר השולחן ערוך.

כמובן, הרבנות לא מכירה בזה, אבל זאת לא הנקודה. אחרי שהיא מגויירת, אז אפשר לחתן אותה עם יהודי והכל בסדר, כאילו, עד שמנסים להביא אותה לארץ.

אבל הגיור הזה הוא נועד לישראלים שגרים רוב הזמן באוקראינה ורוצים להתחתן עם אוקראיניות, וגם האוקראיניות רוצות להתחתן, כי לא פשוט להן להתחתן עם אוקראינים. יש כל מיני בעיות ואני לא נכנס לזה.

השאלה היא באמת, למה הישראלים, רוצים להתחתן עם אוקראיניות.

שואלים את השאלה השאלה הזו, גם אותי שאלו כמה פעמים בקטע של "מה רע בישראליות?"

אז האמת היא, ששום דבר.

הישראליות הן בסדר גמור. בהרבה אספקטים, ממש אין להן במה להתבייש. הבעיה העיקרית של הישראליות הם הישראלים. לא כולם, כאילו לא אני ולא אתם, אבל תסתכלו מסביבכם ותראו את התופעה הזו שישראלים יש להם את הקטע הזה שהם פשוט מנסים להתחיל עם כל נקבה באשר היא.
אני אספר לכם מקרה אמיתי, שקורה כל רגע, בזמן שאני כותב זה קורה ובזמן שאתם קוראים. אישה מגיעה לפורום פנויים פנויות באינטרנט או לאתר הכרויות, וישר קופצים עליה מאות, אם לא אלפי גברים. היא יכולה להיות שמנה ומכוערת וזקנה ונכה, הגברים הישראלים ינסו להתחיל איתה ולהשכיב אותה ולא מדובר בסוטה אחד או שניים, אלא במאסות, מאסות של עארסים צעירים וזקנים בלי שום פרופורציות לכלום.

זה לא קורה באירופה, לא באמריקה. אצל הערבים אולי, אבל נגיע לזה. יש לזה סיבה למה.

אז איך זה משפיע על הישראליות?

תכלס, זה האסון שלהן. עודף ביקוש.

בחורה פנויה כאן, אין לה שום יכולת לבחור. היא מקבלת כל כך הרבה הצעות שהתודעה שלה לא מסוגלת לשקול אותן בצורה רצינית וזה הופך את הישראליות למה שהן. אני לא רוצה להעליב אף אחת, אז תבינו לבד, איך המצב הזה גורם לישראליות להתנהג.

מי שקורא את הבלוג הזה, אמור להיות חכם מספיק, הוא לא צריך אותי בשביל דבר כזה פשוט.

ואז מה קורה? הישראליות מתנהגות בצורה מסויימת ואז בהכרח יש ישראלים שמגיבים לכ=עניין הזה בצורה הגיונית ומחפשים אלטרנטיבות. אוקראיניות, רוסיות, פיליפיניות, לא משנה, נשים נורמאליות.

זה סוד הגיורים האלו.

עכשיו נשאלת השאלה, מה גורם לישראלים להתנהג בצורה כל כך וולגארית?

התשובה היא כזו, יש להתנהגות  הזו סיבה אנרגטית.

דיברנו על זה שהזרע מייצג את הדור הבא. זה היה בפוסט הקודם ואני לא שם כאן קישור כי הפינגבאק מעצבן אותי.

אז אצל הישראלים יש דיבוק אובססיבי לקיים יחסי מין עם כל נקבה רלוונטית ולא רלוונטית. למה זה? כי הזרע מייצג את הדור הבא ולהם יש מין תת מודע כזה שאומר להם שהם נימצאים בסכנת חיים תמידית והמשימה שלהם זה להציל לפחות את הדור הבא, אז הם מחפשים בצורה היסטרית מקום להכניס את הזרע שלהם.

למה הישראלים מרגישים שהם בכזו סכנה? כי ככה זה היה בכל ההיסטוריה היהודית. אם יהודי היה טוב וחביב ונחמד עדיין רצו להרוג אותו בגלל האנטישמיות ואם הוא היה טינופת רצו להרוג אותו כי ככה צריך. אלוהים בעד.

תקראו בתורה , שמה הורגים על ימין ועל שמאל. לא רק רוצחים הורגים, לא רק עובדי עבודה זרה. "גונב איש ומכרו" הורגים אותו, גנב במחתרת, הורגים.

אלוהים לא לוקח אחריות. הוא לא אומר לעצמו "אני בראתי מנוול ואני צריך לחיות עם זה" אלוהים מאמין בעונש מוות ובסיטונות.

אז הישראלים חיים באובססיה הזו והאמת שהיא קיימת גם אצל הערבים.

למה? כי ישמעאל הוא הקליפה של אברהם. זה מה שכתוב אצל האר"י נראה לי. זתומרת שהרבה תכונות רעות הערבים מקבלים רק בגלל סיבה אחת, כי גם ליהודים יש אותם. תכלס, אין ממש כזו אופנה היסטורית להרוג ערבים.

שלא תבינו לא נכון.

הערבים הם בסדר, הם אחלה, הם בני אדם ומגיעות להם זכויות ומגיע להם הכל והם בסדר, אבל קיימת תופעה רוחנית כזו, שהם מחקים התנהגות שפלה שקיימת אצל היהודים ונראה שכאילו בלי סיבה.

אוקיי. אז זו הסיבה שישראליות נמצאות במצב כזה, שבסופו של דבר גורם להרבה אנשים לחפש אלטרנטיבות.

ומה בסוף יוצא מכל הסיפור? שיש את הגיורים האלו ונניח שגויה מתגיירת ויש לה ילד כאילו מלפני הגיור, אז גם הוא מתגייר ובמידה רבה זה תיקון, כי רבי נחמן שצריכים להיות הרבה גיורים.

אז המטרה מקדשת את האמצעים , אבל הדרך לפעמים מאוד קשה.

יגיע אל הסוף רק מי שלא יפסיק ללכת.

 

 

 

 

 

 


תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s